Co to był za dzień! Po długich i starannych przygotowaniach udało nam się spełnić piękne marzenie Julii, która chciała przez jeden dzień stać się modelką i wystąpić w pokazie mody wraz z trzema przyjaciółkami - Alicją, Oliwią oraz Karoliną. W całe przedsięwzięcie była zaangażowana niezliczona liczba osób i sponsorów, ale wszystko wyszło idealnie dzięki firmie CatWalk Events - Kreatywne Pokazy Mody, a w szczególności jej właścicielce, Pani Magdalenie Brojewskiej. Przygotowania zaczęły się już w maju, poczas Kolorowego Dnia w Zespole Szkół Informatycznych. Zorganizowany został wtedy kiermasz ciast oraz liczne koncerty, oraz pokazy artystyczne, podczas których zbieraliśmy pieniądze, aby móc zrealizować to piękne marzenie. Spełnienie odbyło się 19 października o godz. 19, w Pałacyku Tomasza Zielińskiego w Kielcach. Wydarzenie poprzedzone było oprawą, w postaci sesji zdjęciowej, którą wykonała Pani fotograf Magda Kordowska. Odbyła się ona w Hotelu Leśny Dwór, makijaż dla naszej Marzycielki wykonała firma Le Fleur, a fryzurę Pani Ewelina Kraj. Podczas sesji Julia wystąpiła w kreacjach przygotowanych przez Panią Cecylię Pawlak, właścicielkę salonu Celia. Zdjęcia, które niesamowicie uchwyciły wszystko to, co najpiękniejsze w Julii, były wystawione dla wszystkich gości podczas spełnienia marzenia.

Efektem naszej wspólnej pracy był pokaz mody, zorganizowany specjalnie dla naszej Marzycielki. Dla każdego z nas, a w szczególności dla Julii był to od samego rana dzień pełen niezwykle pozytywnych emocji. Przymiarki kreacji, próby do pokazu, to dopiero wstęp do finału. O godzinie 17, po Julię, jej mamę oraz jej przyjaciółki przyjechała limuzyna, która dowiozła je pod sam Pałacyk, w którym odbył się pokaz. Julia była wniebowzięta od samego początku. Cudowny, dziecięcy uśmiech nie schodził z jej twarzy, nawet podczas wykonywania makijażu, który realizowany był przez Akademię Makijażu Ewy Filipeckiej. Do pokazu, nasza wspaniała Marzycielka miała również wykonaną fryzurę przez pracowników salonu fryzjerskiego She&He.

I zaczęło się! Julia otworzyła swój wymarzony pokaz mody w sukience marki J A P Justyny Petelickiej, zaprojektowanej specjalnie dla niej. Za nią, wystąpiły jej przyjaciółki w kreacjach tej samej marki oraz modelki z naszego regionu. Pokaz trwał około pół godziny, Julia była niesamowicie szczęśliwa, zarażała uśmiechem wszystkich obecnych gości. Podczas ostatniego wyjścia Julii, czekała na nas ogromna niespodzianka! Tort przygotowany przez Słynną Cukiernię w kształcie wybiegu, któremu towarzyszyły wybuchy konfetti! Radości nie było końca, był to zdecydowanie punkt kulminacyjny całego wydarzenia. Zaczęły się gratulacje, podziękowania, oraz rozdawanie autografów przez naszą wspaniałą Marzycielkę. Każdy z gości został poczęstowany tortem oraz cateringiem przygotowanym przez Restaurację Pałacyk Zielińskiego Pani Ewy Wiśniewskiej. Wszyscy chcieli zrobić sobie z Julią zdjęcie, pogratulować jej oraz ją uściskać za to jak wspaniałe marzenie udało jej się spełnić. Nie ma słów, które byłyby w stanie wyrazić szczęście Julii, jej mamy i wszystkich zebranych osób. 

Dziękujemy Ci Julio, za to, że mogliśmy poznać Twoje marzenie, a tym bardziej, że przyczyniliśmy się do jego realizacji. Posiadasz tą piękną umiejętność snucia marzeń. Pomimo przeciwności losu pragnęlibyśmy, abyś dalej marzyła i wierzyła, że jeśli się czegoś pragnie, to się to na pewno spełni.

Kochana Julio, nigdy nie przestawaj marzyć!

Z całego serca w imieniu swoim, Julii oraz jej rodziców chcemy podziękować sponsorom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w spełnienie tego cudownego marzenia. Bez nich nie osiągnęlibyśmy takiego wspaniałego efektu. Jeszcze raz - DZIĘKUJEMY!

1. CatWalk Events Kreatywne Pokazy Mody  Magdalena Brojewska - organizacja całego przedsięwzięcia

2. TW Studio Wojciech Brojewski - projekt zaproszeń oraz ścianki do wybiegu

3. ZapieCKanki Paweł Marynowski - wydruk zdjęć

4. D.W.A Dagmara Wenus - wydruk zaproszeń oraz materiałów do przygotowania ścianki

5. Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach - udostępnienie podestów do budowy wybiegu

6. Pałacyk Tomasza Zielińskiego w Kielcach - udostępnienie wnętrza do organizacji pokazu

7. J A P Justyna Petelicka - projekt oraz wykonanie sukienek dla Julii, w których wystąpiła

8. Słynna Cukiernia - wykonanie tortu

9. DJ Mateusz Kolankowski - oprawa muzyczna wydarzenia 

10. PRO ART DUET - montaż oraz obsługa techniczna sprzętu oświetleniowego

11. She&He - wykonanie fryzur do pokazu mody

12. Akademia Makijażu Ewy Filipeckiej - wykonanie makijażu do pokazu mody

13. Strefa Światła - wypożyczenie sprzętu oświetleniowego

14. Celia Cecylia Pawlak - projekt oraz wykonanie sukienek do sesji zdjęciowej

15. Magdalena Kordowska Fotografie - wykonanie sesji zdjęciowej

16. Ewelina Kraj Hair Design - wykonanie fryzur do sesji zdjęciowej

17. LeFleur Kosmetyki Profesjonalne - wykonanie makijażu do sesji zdjęciowej

18. Hotel Leśny Dwór w Kielcach - udostępnienie wnętrza do wykonania sesji zdjęciowej

19. Souczek Design - wydruk zdjęć

20. Kamil Grzyb - wykonanie zdjęć podczas pokazu

21. Firma Agart Agata i Grzegorz Żelichowscy - wydruk zdjęć 

22. Zespół Szkół Informatycznych w Kielcach - zbiórka pieniędzy na spełnienie marzenia

 

Zapraszamy także do zapoznania się z relacjami medialnymi z wydarzenia:

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,47262,19049061,julka-spelnila-swoje-marzenie-zostala- modelka-zdjecia.html

https://www.facebook.com/CatWalkAgencjaHostessIModelek/videos/vb.495823757099812/1169 533816395466/?type=2&theater

http://kielce.tvp.pl/22264050/dzieci-lubia-misie-misi-lubia-dzieci