Ostatni dzień czerwca będzie niezapomnianym dniem dla naszej Marzycielki - Natalii. 30. czerwca spełniło się jej największe marzenie. Wszyscy wolontariusze Fundacji, rodzice i przyjaciele Marzycielki, jak również inni miłośnicy książek wzieli udział w wieczorze autorskim Natalii. W Bibliotece w Manhatanie W Gdańsku, Natalia opowiadała o swojej własnej książce, o tym jak to się stało, że zaczęła pisać, jak wygladał przebieg pracy twórczej i o czym jest jej wymarzona książka.

Natalia do końca nie mogła uwierzyć, że to nie jest sen i może zobaczyć, dotknąć swoją książkę. Uśmiech nie znikał z twarzy Marzycielki. Wydanie własnej książki doda jej energii to pisania kolejnej i może już nie długo na półkach księgarni zobaczymy kontynuację "Życie jest piękne". 

Natalio, bardzo się cieszymy, że mogliśmy spełnić Twoje piękne marzenie. Mamy nadzieje, że Twoja przygoda literacka będzie się nadal rozwijała i nie raz bedziemy mogli przeczytać Twoje książki. Pamiętaj, marzenie na prawdę się spełniają !!! :) 

Dziękujemy Wydawnictwu Novae Res za wydanie debiutanckiej powieści Natalii, Bibliotece Manhattan w Gdańsku - za organizację wieczoru autorskiego naszej Marzycielce, Restauracji Aioli - za ugoszczenie Natalii i jej rodziców, a także pozostałym osobom o wielkim sercu, którzy pomogli przy realizacji spełnienia marzenia Natalii. DZIĘKUJEMY !!! :)