Z Gabi spotkałyśmy się w piątkowe popołudnie. Mała czekała na nas na szpitalnej świetlicy wraz z mamą. Gdy weszłyśmy na oddział ujrzałyśmy słodką dziewczynkę z piękną, czerwoną chustą na głowie. Wręczyłyśmy dziewczynce prezent, który przygotowałyśmy wcześniej po poznaniu jej zainteresowań i sposobu na szpitalną nudę. Kolorowe pudełko zawierało 4 różne układanki puzzle. Widać było radość na twarzy dziewczynki, a nawet na twarzy mamy - przyznała, że takich jeszcze nie mają, mimo tego, że z szafy obok układanki aż wysypywały się, tyle ich było! 

Jedna z układanek przedstawiała księżniczkę Elsę, którą Gabrysia  jak się okazało bardzo lubi - a więc trafiłyśmy w jej gust! Zanim zajęłyśmy się układanką, nasza podopieczna pochwaliła się swoją walizką - apteczką, w której miała pełno lekarskich narzędzi. Znajdowały się tam słuchawki do badania serduszka, przeróżne plastry na skaleczenia, patyczki do badania gardła, a nawet narzędzia dentystyczne.

Po dokładnym zbadaniu mogłyśmy przystąpić do układania puzzli z Myszką Minnie. Wydawało się, że Gabi mogłaby przystąpić do konkursu układania puzzli na czas, tak jej to sprawnie szło! W międzyczasie Marzycielka opowiadała nam trochę o sobie, aż w końcu temat zszedł na jej największe marzenie. Dowiedziałyśmy się, że Gabrysia marzy, aby pojechać na wakacje do ciepłych krajów, aby kąpać się w niebieskim morzu, bawić w piasku i odpoczywać.

Wspaniałe marzenie! Gabrysiu, dzięki Tobie wszyscy znaleźliśmy się myślami w gorących miejscach z turkusową wodą i pięknymi widokami. Działamy!

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: 

Aleksandra Lepsik,   

e-mail: szczecin@mammarzenie.org

tel.: 726-080-668