Spotkanie z naszą nową Marzycielką, Emilką, miało miejsce podczas jej pobytu w szpitalu. Z tego też względu nie mieliśmy zbyt wiele czasu na pogawędki i dłuższe zabawy ale udało nam się ułożyć wspólnie puzzle i rozprawić o marzeniach. Dziewczynka i jej mama czekały już na nas i gdy tylko się pojawiliśmy przywitały nas szerokim uśmiechem. Emilki oczka zabłysnęły jeszcze bardziej kiedy wręczyliśmy jej prezent/lodołamacz - maskotkę Swinkę Peppe. Mocno ją przytuliła i tak ściskała ją już do końca naszego spotkania. Świnka Peppa jest ulubioną bajką Emilki, zna wszystkich członków jej rodzinki i pamięta zabawne historie z nimi związane.

Nasza Marzycielka jest towarzyską, niezwykle wrażliwą osóbką o przepięknym uśmiechu. Lubuje się w kolorze różowym i w takich też barwach pragnie mieć swój nowy pokój. Prowadząc pogawędkę i układając wspólnie puzzle doszliśmy do momentu, w którym należało zadać to najważniejsze pytanie - O czym marzysz?

Dziewczynka bez zastanowienia odparła, że marzą się jej nowe białe mebelki do jej różowego pokoju. Oczywiście na meblach i ścianach nie powinno też zabraknąć Świnki Peppy. Z listy wymienionych mebli najważniejszym jest łóżko. Emilka marzy o białym, wygodnym łóżku na którym mogłaby zasypiać przytulona do mamy. Wspólnie planowaliśmy wszystkie szczegóły i wyobrażaliśmy sobie jak pięknie będzie wyglądał tan pokój...hmmm

Kochana Emilko! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy poznać Ciebie i Twoją mamę. Zrobimy wszystko aby Twój nowy pokój został umeblowany jak najszybciej. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy razem z nami pragną spełnić to piękne marzenie.