W piątkowe popołudnie mimo niesprzyjającej pogody, wybraliśmy się w daleką podróż aby odwiedzić naszą marzycielkę Maję i porozmawiać z nią o jej marzeniach.

Dziewczynka bardzo ucieszyła się na nasz widok i gdy usiedliśmy, od razu zaczęła opowiadać nam o sobie, swoich pasjach oraz marzeniach, a było tego wiele!

Najważniejszą pasją Majki jest śpiewanie. Dziewczynka kocha śpiewać, co z resztą nam zaprezentowała fragment piosenki z filmu Mamma Mia (który swoją drogą uwielbia) i musicie nam uwierzyć - Maja jest bardzo zdolną artystką i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy ją na wielkich scenach!

Gdy przeszliśmy do najważniejszej części naszego spotkania, czyli do marzeń, przedstawiła nam swoje wspaniałe marzenie. Jednym z nich było bycie aktorką przez jeden dzień. Maja zastanawiała się również nad nowym telefonem, ale wybrała ostatecznie jedno wyjątkowe marzenie: Maja jako ogromna fanka Harrego Pottera chciałaby zobaczyć jak wygląda słynny peron 9 i 3/4, miejsce w którym znajduje się zamek w Hogwarcie, oraz przeżyć wspaniałą przygodę podróżując śladami Harrego Pottera w Londynie. Wspaniałe marzenie, prawda?

Maju, dziękujemy ci za to że mogliśmy spędzić z tobą czas oraz poznać tak wspaniałe marzenie. Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda się je spełnić! :)