6 czerwca połączyłyśmy się poprzez messengera na rozmowę z Jankiem-naszym nowym marzycielem, aby go poznać. Janek to spokojny, miły i sympatyczny chłopak, z którym świetnie nam się rozmawiało. W wolnym czasie uwielbia czytać książki- w szczególności po angielsku (czyta ich dużo) oraz gra w gry komputerowe. Jego ulubionym gatunkiem książek jest fantasy, a w ostatnim czasie czyta książki swoich ulubionych autorów. Wspomniał, że jego ulubiona seria na chwile obecną to ,,Pieśń Lodu i Ognia” autorstwa George'a R. R. Martina. Książki te przypadły mu do gustu i zrobiły na nim wrażenie. Nastał moment kiedy zaczęliśmy rozmawiać o marzeniach. Moment, który wzruszył był wtedy, gdy chłopak powiedział, że uważa, że Fundacja mogłaby pomóc komuś kto bardziej potrzebuje tej pomocy. Sam nie ma wielkich marzeń, bo woli pomóc innym, ale bardzo cieszyłyby go książki jego ulubionego autora w wersji papierowej lub e-book.
Ostatecznie Janek powiedział, że jego marzeniem jest to aby wolontariusze Fundacji Mam Marzenie w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” chodzili co roku do szpitali czytać dzieciom. Dodatkowo w ramach pamiątki Janek marzy o paru książkach jego ulubionego autora: dawnshard, warbreaker, elantris, seria mistborn.
Janku, dziękujemy Ci, że mogłyśmy Cię poznać! Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoje wyjątkowe marzenie jak najszybciej zostało spełnione!