Mamy czwartek i kolejną długą podróż do Radomia.
Dzień, na który zawsze czekamy z niecierpliwością. To właśnie te chwile każdy wolontariusz lubi najbardziej- spełnienie marzenia.
Zaplanowaliśmy, że spełnimy marzenie Klaudii w jakimś wyjątkowym, magicznym miejscu, gdzie dziewczynka spędzi niezapomniane chwile. Zabraliśmy naszą Marzycielkę do Centrum Zabaw „Kraina Marzeń”. Musze przyznać, że nazwa tego miejsca idealnie odzwierciedlała to, co było wewnątrz. Ogromne zjeżdżalnie, tunele, kulki- sami chętnie byśmy się tam pobawili.
Najpierw zostaliśmy porwani do kina 5D, gdzie obejrzeliśmy bajkę „Wyścig szczurów”.
Siedzieliśmy na wygodnych fotelach, które ruszały się na wszystkie strony, a w twarz dmuchał chłodny wiatr. Niesamowite efekty, wszyscy krzyczeliśmy i się śmialiśmy jednocześnie. Klaudii bajka bardzo się spodobała, ale jak najszybciej chciała iść już na salę, gdzie można zjeżdżać na zjeżdżalniach, skakać na trampolinie i wziąć kąpiel w piłkach.
Klaudia wybawiła się chyba za wszystkie czasy, a najlepszą atrakcją był samochód, który służył nam za środek transportu po Sali zabaw.
Marzycielka wciąż nie wiedziała, że czeka na nią jeszcze jedna niespodzianka.
 Nasza zabawa dobiegała końca, gdyż czekały na nas Panie z Energetycznego Centrum S.A., które miały dla Klaudii niespodziankę.
Był pyszny tort, były balony i jedno ogromne pudło. Klaudia nie wiedziała, co się dzieje, ale szybko złapała pudełko, zapakowane w piękny zielony papier w biedronki i zaczęła je rozpakowywać.
Udało się - Klaudia dostała się do środka i zaczęła wypakowywać jego zawartość. Jakże wielka była jej radość, kiedy jej oczom ukazał się laptop. Od razu wiedzieliśmy, że to naprawdę było jej największe marzenie. Klaudia nie wiedziała jak ma okazać tę radość, więc tylko pochyliła główkę i pięknie się uśmiechnęła.
Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby Klaudia zaniemówiła. Zawsze umiała nas przegadać, a teraz była tak zaskoczona i szczęśliwa, że nie powiedziała ani słowa.
Zrobiliśmy jeszcze kilka zdjęć i zabraliśmy się za zjadanie pysznego tortu.
Klaudia chciała jak najszybciej jechać już do domu, aby móc oglądać bajki na swoim nowym laptopie.
To był wspaniały dzień dla naszej Marzycielki, który na pewno pozostanie na długo w jej pamięci.

My pragniemy z całego serca podziękować Energetycznemu Centrum S.A. za pomoc w spełnieniu marzenia Klaudii oraz Centrum Zabaw dla dzieci „Kraina Marzeń”, za to, że zostaliśmy tak serdecznie ugoszczeni.